Polonya ana hattımız başta olmak üzere, Çekya, Slovakya ve Balkan ülkelerine gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Parsiyel tır yükleri (LTL) ve Komple tır yükleri (FTL), Minivan ekspress, ADR ve dökme kargo gibi seçeneklerle ihtiyacınız olan çözümleri üreterek sizlerin Avrupa’ya açılan kapısı oluyoruz.

Seçtiğiniz nakliye yöntemi ne olursa olsun, Mylog Global size yardımcı olmaya hazır! Hem FTL hem de LTL ve diğer gönderi türleriniz için tüm çözümleri geliştirme konusunda yılların deneyimine sahibiz.

Türkiye, İstanbul merkezli olarak, mallarınızı etkin bir şekilde temsil etmek için tüm bilgi birikimine sahip profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Bunun da ötesinde güvenilir iş ortaklarından oluşan güçlü ağımız aracılığıyla, geniş ölçekli bir hizmet erişimi sunuyoruz.

Karayolu Taşımacılığında Sevkiyat Yöntemlerimiz

FTL Yükleri (Tam Kamyon)

Tek Seferde Tüm Yükünüzü Taşıtın

FTL türü nakliye veya tam kamyon yükü taşımacılığı, kamyonun tüm hacmini kaplayan, 10 veya daha fazla paletlik yükleri bir kerede taşımak için iyi bir çözümdür. Direkt taşıma hizmeti ile mallarınızı en kısa sürede teslim edebiliriz.

LTL Yükleri (Parsiyel)

Paylaşımlı Kamyon ile Düşük Maliyet

Paylaşımlı kamyon taşımacılığımız en uygun maliyetli çözümle bir kamyon yükünden daha az sevkiyat yapabilirsiniz. Onaylanmış ve tanınmış taşıyıcılar tarafından gerçekleştirilen LTL taşımacılığı ile aynı anda birden fazla gönderi.

Minivan Ekspress

Düşük Hacimli ve Acil Gönderileriniz

Sadece sizin yükünüz için ayrılmış bir minivan minibüsle yüklerinizi taşıyın. Kısa transit süreleri ve düşük maliyetli non-stop doğrudan minibüs teslimatı. Lojistik alanındaki uzman ekibimizden anında teslimat teklifleri ve profesyonel yardım.

Yükleriniz ile ilgili size yardımcı olmak isteriz.

Adresimiz

Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. Ceylan Rezidans No: 6 / 120, Beylikdüzü / İstanbul