Minivan Taşımacılık hizmetimiz, teslimatın alınmasından zamanında varışın sağlanmasına kadar, deneyimli lojistik ekibimiz yolun her adımında hızlandırılmış yükünüzün arkasındadır. Minivan nakliye hizmeti gereksinimlerinizi karşılamak için güvenilir, hızlı nakliye çözümlerinde uzmanız.

Minivan minibüsleri, daha küçük yüklerinizin teslimat noktalarına mümkün olduğunca hızlı hareket etmesini sağlamanın güvenilir ve uygun maliyetli bir yoludur.

Daha küçük gönderilerin trafiğe kapalı şehir merkezindeki sokaklarda seyahat edebilmesini sağlamak için minivan taşıyıcılarına aracılık ediyoruz. Günün sonunda, yük boyutunuzu ve hedeflenen teslimatı karşılamak için en iyi nakliye aracını sizlere sağlıyoruz.

Acil gönderilmesi gereken sevkiyatlarınızda en iyi seçenek Minivan taşımacılık, 48 saat teslimat süresi ile en hızlı nakliye seçeneklerimizdendir.

Standart Minivan ve Big Minivan araç seçeneklerimiz ile 1.100 kgs ile 1.400 kgs ve 2.800 kgs ile 3.200 kgs kapasitelerinde taşıma.

Karlılığınızı arttırmak amacı ile önemli bir seçenek haline gelen Minivan taşımacılık hizmetimiz ile hem zamandan hem maliyetten tasarruf

48 saat teslimat süresi ile acil küçük yüklerinizde size yardımcı olalım

Adres :

Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. Ceylan Rezidans No: 6 / 120, Beylikdüzü / İstanbul