Yüklerinizi gönderirken uluslararası nakliyenin karmaşıklığı hakkında endişelenmeden, transit süresi kısıtlı mallarınızı hava yoluyla taşımanız gerektiğinde, Mylog Global, ihtiyaç duyduğunuz her şey için size kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri sunacaktır.

Sektördeki uzun yılların verdiği deneyimimiz sayesinde, hava taşımacılığı son teslim tarihlerini tutarlı bir şekilde karşılıyor ve yüklerinizin en son düzenlemelere uygun olmasını sağlayabiliyoruz.

Deneyimli profesyonel ortaklardan oluşan ağımız, bize her zaman yerel kontrolü korurken yüklerinizi bir ülkeden diğerine uçurma yeteneği verir. Büyük havayolları ile olan güvenilir ilişkilerimiz, bize uluslararası nakliyeleriniz için uygun maliyetli fiyatlar sağlama yeteneği de vermektedir.

Tam Uçak Kiralama

Yüklerinizin hacmine bağlı olarak, istediğiniz zaman bir uçağın tamamını kiralayabilirsiniz.

Ekspres Taşıma

Acil hava kargo nakliyelerinizi yöneten uzmanlara sahibiz. Özellikle acil ekspres gönderilerde, nakliye güzergahını öncelikli olarak planlıyoruz ve gönderilerinizi aynı gün içinde dahi sizden teslim alabiliyoruz.

Parsiyel Teslimatlar

Navlun maliyetlerinizi düşürmek için kolilerin birleştirilmesi veya 70 kg'a kadar acil, küçük gönderilerin gönderilmesi gibi en iyi gönderi koşulları için size farklı seçenekler sunuyoruz.

Havayolu Taşımacılığında uzman ekibimiz ile ilgili size yardımcı olmak isteriz

Adres :

Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. Ceylan Rezidans No: 6 / 120, Beylikdüzü / İstanbul