Dökme yük, konteyner veya konvansiyonel yüklerinizde,  gönderilerinizi dünyanın her yerine teslim edebiliriz. Mylog Global olarak ekibimiz, tüm deniz taşımacılığı sevkiyatlarınızı yönetebilecek deneyime sahiptir. İster büyük ister küçük tüm yükleriniz tarafımızdan aynı özeni görür.

Denizyolu taşımacılığı ile gönderilerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar koordine ediyor ve mallarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde uzun mesafeleri kat etmesini sağlamak için sizinle ortak oluyoruz. Her zaman denizyolu taşımacılığında ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü bulacağımızdan şüpheniz olmasın.

İhtiyacınız olan nakliye yöntemini belirledikten sonra, Mylog Global size yardımcı olmaya hazır! Hem FCL hem de LCL gönderileri için ithalat ve ihracat çözümleri geliştirme konusunda yılların deneyimine sahip bir nakliye firmasıyız.

Tam zamanlı lojistik ortağınız olalım!

s
Denizyolu Taşımacılığında Sevkiyat Yöntemlerimiz

FCL Gönderileri

Tam Konteyner Yükü

Adından da anlaşılacağı gibi, FCL, bir ihracatçı veya ithalatçının tüm bir konteyneri doldurmaya yetecek kadar kargo hacmine sahip olduğu, alanını başkalarıyla paylaşması gerekmediğinde kullanılır.

LCL Gönderileri

Küçük Konteyner Yükü

Bir ihracatçı veya ithalatçının bir konteyneri doldurmak için yeterli kargo hacmine sahip olmadığı, alanını başkalarıyla paylaşmak zorunda kaldığı yük türünü ifade eder.

Tüm deniz yolu yüklerinizde tecrübeli ekibimizle size yardımcı olabiliriz

Adres :

Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. Ceylan Rezidans No: 6 / 120, Beylikdüzü / İstanbul