Uluslararası Lojistik Hizmetlerimiz

Profesyonel lojistik ve nakliye hizmetlerimizle ihtiyacınız olan operasyonların mümkün olduğunca ekonomik ve verimli bir şekilde toplanıp varış noktasına teslim edilmesini sağlayacak uzmanlığa ve iş bilgisine sahibiz.

Uluslararası nakliye ağımızın ana hattı Polonya, Slovakya ve Çekya ülkeleri ile birlikte diğer Balkan ülkeleri içinde yüklerinizi kapsamaktadır.

Nakliye Çözümlerimiz

Hizmet Türü
Çözüm

FTL (komple kamyon yükü)

Komple taşımacılık hizmeti size maliyet zaman ve hız açısından avantaj kazandıracaktır.

Komple kamyon yüklemesi (Full Track Load) normal şartlarda parça parça nakliye hizmetiyle gönderebileceğiniz bir yükün tek seferde hiç durmadan gideceği yere taşınması işlemidir. Komple taşımacılık hizmetimiz size maliyet, zaman ve hız açısından avantaj kazandırır.

LTL (parsiyel kamyon yükü)

Parsiyel taşımacılık modumuz ile gönderilerinizi taşıyoruz

Parsiyel yük, tam bir kamyon dolusu kullanımını gerektirmeyebilecek daha büyük gönderiler için bir tür nakliye modudur. Kısmi yükler, kamyon yükünden (LTL) daha az ve tam kamyon yükü arasında yer alır.

Minivan Taşımacılık

Acil yükleriniz için düşük maliyetli nakliye modumuzdur

Minivan taşımacılık hizmetimiz küçük ve orta ölçekli yükleriniz için 48 saat ile 72 saat arasında transit sürelerinde hızlı nakliye ve uygun maliyet imkanı sunmaktadır. 1.100 kgs ile 1.400 kgs yük taşıma kapasitesi.

Lojistik Çözümlerimiz

Demiryolu Taşımacılığı

d

Depolama

Sorunuz mu Var?

Gönderileriniz ile ilgili daha destek almak için bize ulaşın, kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.